Biuro Rachunkowe "LIVRE" s.c.
ul. Majolikowa 29
03-125 Warszawa
tel./fax 22/ 302 83 08
email: biuro@livre.com.pl

W skrócieJPK

(Jednolity Plik Kontrolny)

My wiemy jak to działa :) !


więcej >>

Co robić w przypadku kontroli skarbowej lub podatkowej?

 


więcej >>Jak poprawić błędy na fakturze VAT ?


więcej >>
 
baner

O nasFIRMA

 

 

Biuro Rachunkowe LIVRE s.c. to zespół księgowych posiadających wykształcenie zdobyte na renomowanych szkołach wyższych oraz wieloletnie doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości firm polskich i zagranicznych (zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych).

Zatrudniamy pracowników dojrzałych zawodowo i świadomych swoich powinności. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje przez uczestnictwo w branżowych szkoleniach oraz śledzenie nowości z zakresu rachunkowości, finansów i prawa.

Działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w tytułu wykonywanych czynności.

Nasze atuty to:
-  licencje Ministra Finansów (nr 9304/2005 i nr 10117/2005),
-  konkurencyjne ceny,
-  sprawne terminy realizacji usług ,
-  zaangażowanie w sprawy klientów,
-  rzetelność,
-  poufność przekazywanych informacji.


Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego doradztwa rachunkowo-finansowego i gospodarczego opartego na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów prowadzących działalność o różnym profilu i wielkości.

Korzystając z naszych usług nie ponosicie Państwo żadnych kosztów zatrudnienia pracowników, wyposażenia stanowisk pracy, szkoleń, ewentualnych zwolnień lekarskich i urlopów. Powierzając nam obsługę swojej firmy, Klient nie tylko płaci za faktycznie wykonaną usługę, eliminuje swoje zaangażowanie w wiele tematów, ale głównie koncentruje się na prowadzeniu własnej działaności.

 

 

MISJA

 

Wykonujemy usługi księgowe i konsultingowe w pełnym zakresie dla firm każdej wielkości i dowolnej organizacji prawnej.

 

Rozwijamy się dzięki naszym podstawowym wartościom "uczciwie", "rzetelnie" i "mądrze" dzieląc się z Klientami korzyściami z takiego działania.

 

Jesteśmy bezkompromisowi w sprawach jakości świadczonych usług, organizacji pracy i sprawności.

 

Zapewniamy naszym Klientom  wygodę współpracy, bezpieczeństwo funkcjonowania i stwarzamy im wartość dodaną poprzez inspirację i wsparcie organizacyjne.

 

 


CEL

 

Osiągnięcie poziomu wiodącą firmą księgową zapewniającą prowadzenie usług na oczekiwanym przez klientów poziomie oraz oferującą najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie.

 

 

WARTOŚCI

 

Działamy:

rzetelnie - kierujemy się przepisami i ich oficjalną wykładnią. Jesteśmy lojalni wobec Klientów. Prowadzimy sprawy finansowe zgodnie z ich rzeczywistym przebiegiem i wykazujemy w dokumentacji ich prawdziwy obraz.

sprawnie - dotrzymujemy terminów obowiązujących w przepisach i uzgodnionych z Klientami. Wykonujemy zadania w wyznaczonym czasie, zgodnie z najlepszą wiedzą. Przekazujemy informacje w wymaganej formie i w ustalony sposób.

mądrze - zawsze dokładnie rozpoznajemy Państwa aktualne potrzeby i oczekiwania. Będąc w stałym kontakcie z Klientami stale monitorujemy ich zmianę. Przewidujemy następstwa działań finansowych i księgowych oraz podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Takie podejście daje nam możliwość kompleksowego świadczenia usług dopasowanych do dynamicznie zmieniającego się otoczenia Klienta.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Autor: Biuro Rachunkowe Livre
logo
Coyright © Livre s.c. 2009 All right reserved
Projekt i wykonanie INNOWWWACJE dla livre.pl